Belius - ženský spevácky zbor SKEN
Naposledy ste nás mohli vidieť: 08. 10. Festival Cantate , Nitra , o 1800 Viac infoviac

O nás...

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku a radi by sme sa vám predstavili.

V kulinárskom umení sa často používa výraz delikatesa, ktorý sa spája práve s pôžitkom a chuťou vybraných ingrediencií do jedného celku. A tak je to aj  s nami, vybranými dievčatami, žienkami a ženami, ktoré tvoria  jeden delikátny celok - Ženský spevácky zbor Belius. Svojim spevom s radosťou obohatíme výnimočné chvíle  na svadbách, krstinách a iných významných udalostiach vo vašich životoch. Vystupujeme v rámci chrámových a vianočných koncertov, prehliadok, či súťaží doma i v zahraničí. Náš repertoár zahŕňa skladby sakrálne, ľudové, súčasnú tvorbu a gospel. Svojou aktivitou chceme byť obohatením duchovného a kultúrného života v našom okolí a preto spoluúčinkujeme aj na rôznych charitatívnych akciách. 

Viac o zbore Belius viac
oddeľovač

Naši sponzori

.obecný úrad Očová


PPS Group

 

DataCar spol. s r.o.

Ďalej:

Obec Vígľaš

Obec Stožok

Pozemkové spoločenstvo obce Očová

Slavia Production Systems a.s.

BEZNOSKA Slovakia s.r.o.

ANDA Wood s.r.o.

 

 

oddeľovač

Napísali nám:

Ola:
Sk vejojeo ve j jibjevpekcoe boel lkoeob oeovo

Adriana:
Žienky v nedeľu som vás počula prvý krát spievať. Krásny spev, krásne piesne. Mala som slzy na krajíčku od radosti a nádherného spevu. Ďakujem za krásny zážitok. Prajem veľa úspechov, pretože rozdávate veľa radosti.

Viera Opravilová,rod.Chabadová:
Milé dámy,úplne náhodne,netušiac o vašej existencii,som bola na koncerte v zámockej kaplnke vo Zvolene.Nadšená,so zimomriavkami a tlčúcim srdcom veľké ďakujem a teším sa na ďaľšie,s pozdravom pre všetky Opravilová,Zvolen.

Stanislav:
Dámy dnes som Vás videl v našom kostole sv. Michala archanjela v Banskej Bystrici, farnosť Fončorda. Boli ste nielen spevácky ale aj žensky nádherné. Prajem Vám aby Vám to vydržalo a aby Vás sprevádzala na Vašich koncertoch milosť nášho Pána.

Moja fujarôčka - Zvolenskí fujaristi:
Dnes sme mali tú česť zúčastniť sa sv. omše v Kláštore Premenenia Pána v Sampore spolu s Vašim súborom. Bol to krásny, priam zimomriavky naháňajúci zážitok. Želáme veľa úspechov do ďalšej tvorivej činnosti a držíme palce.

Návštevná kniha viac
oddeľovač
logo prihlásenia
pre členov
venujte 2% z Vašich daní